• podznačník stamplik1
  • autorámeček nurse
  • rámeček pro fotbal poděbrady
  • podložka sloveč
  • držák SPZ lipa
  • rámeček k SPZ viska
  • držák RZ kaťák
  • rámeček mailkit
  • rámeček pro RZ thule
  • rámeček pod RZ fanda1

Možnost objednání potisku rámečku, podložky pod značku (RZ, SPZ):

1) online objednávka

K dispozici jsou předdefinované šablony (například s více než 1 000 jmény včetně zdrobnělin ...) pro vlastní přizpůsobení dle požadavku oblíbené barvy (nebo barvy auta), podtisku rámečku, grafických prvků ...

Online objednávka je vhodná pro vytvoření osobního dárku již od 2 kusů. Online objednávka nabízí ideální poměr ceny a zakázkového zpracování i u malých počtů, jelikož v ceně výroby nejsou započítána cena času produkčních a grafických prací jako u produkčního zpracování.

online objednávka na www.unikus.cz


2) Produkční zpracování

Nabízí maximální možnosti potisku rámečku pod RZ (SPZ) a úplné přizpůsobení grafiky dle požadavku. Vzhledem k nutnosti produkčního a grafického zpracování, jejichž hodnota ovlivňuje celkovou cenu, nedoporučujeme produkční zpracování na požadavek menší jak 20 kusů, pod touto hranicí hodnota služeb negativně ovlivňuje poměr ceny a výsledku. Pro náročné zákazníky upřednostňující osobní zpracování nad celkovou cenou je možné v produkčním zpracování vyhotovit i jediný kus.

 

Pro možnost vytvoření objednávky potřebujeme znát:

Jméno a Příjmení:    
v případě vystavení dokladu na firmu:   IČ (fakturační adresa bude doplněna automaticky)
kontaktní e-mail:   pro možnost zaslání náhledu, či upřesnění
kontaktní telefonní číslo:   pro operativní upřesnění v případě nutnosti
požadovaný počet kusů:   pro výpočet ceny zpracování
forma dodání podkladů pro výrobu:   zpracování grafikem společností qp.cz, s.r.o. / dodám vlastní tiskové PDF pro výrobu (bez zásahu grafika společnosti qp.cz, s.r.o.)
požadovaná forma předání:   doručení na adresu / osobní vyzvednutí na pobočce společnosti qp.cz, s.r.o.
v případě doručení na adresu:   Úplnou adresu včetně kontaktní osoby a tel. spojení na kontaktní osobu pro možnost kontaktování přepravcem

 

 

 

Forma dodání dat pro výrobu:

 

2a) zpracování našim grafikem

Pro vytvoření grafického návrhu stačí zaslat, text, motiv nebo logo ideálně ve vektorové formě, popsat představu o rozmístění. Jako návrh rozmístění je možné přidat základní náčrt rukou.

Na základě dodaných informací grafik zpracuje prvotní náhled, který je možno upravovat k finální spokojenosti. Před samotným zahájením výroby je nutné odsouhlasení dodaného grafického náhledu.

Čím přesnější a jasnější forma zadání, tím kratší čas grafických prací a nižší cena zpracování grafických podkladů.

Tato forma zpracování umožňuje také personifikaci značení, například klubový znak + změna jména řidiče.

Data zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě, že podklady jsou větší než 10 MB, využijte zaslání pomocí https://upload.qp.cz

 

2b) vlastní zpracování - dodání tiskového PDF

Jako podklad pro výrobu bez zásahu grafika (bez grafických prací) je přijímáno tiskové PDF dle náležitostí popsaných na www.qp.cz/tiskove-pdf. Oblast pro tisk je 510 × 20 mm + 3 mm spadávka na černé pozadí složení C-0 | M-0 | Y-0 | K-100. s možností tisku a podtisku bílou. V případě dodání grafiky na bílém pozadí bude tisková oblast 510 × 20 mm plošně podtištěna bílou.

Data zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě, že podklady jsou větší než 10 MB, nejedná se o korektní tiskové PDF dodržující popsané standardy.

 

Chybná data mohou způsobit u obrázků podtisk černou na černé pozadí, toto je způsobeno chybnou průhledností u bitmapových obrázků.